Aston Martin

Silver Cross Aston Martin to wyjątkowa kolekcja wózków umiejętnie łącząca nowoczesność z klasyką.

Obie marki – Silver Cross oraz Aston Martin –  kładą wyjątkowy nacisk na wysoką jakość każdego etapu produkcji, dlatego Silver Cross Surf Aston Martin Edition jest doskonały pod każdym względem, od wyglądu, przez budowę do funkcjonalności.

Aston Martin

Wózek z edycji Aston Martin został zaprojektowany przez czołowych projektantów i wykonany ręcznie przez najlepszych brytyjskich rzemieślników i ekspertów. Kunszt i luksus, to ideały, które przewodziły powstawaniu tego wózka.

Wybrane materiały są nie tylko ekskluzywne, ale także wyjątkowo komfortowe. W zestawie miękka wkładka na siedzisko spacerowe, wykonana przez najlepszych garbarzy z najlepszej jakości futra owiec z Buckfastleigh w Devonie w Anglii.

Do zestawu dołączony jest także luksusowy,  w 100% kaszmirowy kocyk dziecięcy, wykonany w tradycyjny, ręczny sposób na krosnach.

No Product

Nasza współpraca z marką Aston Martin zaowocowała nie tylko wspaniałej jakości unikalnymi wózkami. Wspólnie zaprojektowaliśmy i oddaliśmy w Wasze ręce niezwykle luksusowe łóżeczko dziecięce.

Aston Martin

Łóżeczko dziecięce z wyjątkowej kolekcji Aston Martin wyróżnia wyjątkowo luksusowy wygląd i niesamowity komfort użytkowania. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją, przy tym jest bardzo wygodne. Dbałość o każdy detal podczas projektu i wykonania łóżeczka sprawia, że wygląda ono niezwykle elegancko i kunsztownie.

No Product