Edycje specjalne

Poznaj ekskluzywny świat edycji specjalnych marki Silver Cross! Nasze produkty to najlepsze wzornictwo i brytyjski styl. Każdy wózek wykonujemy z dbałością o nawet najmniejszy detal. Edycje specjalne klasycznych wersji wózków wykonane są z jeszcze większą troską o każdy szczegół, składają się z luksusowych, najwyższej jakości tkanin. Od innych wózków wyróżniają je wyjątkowe detale.

Edycje specjalne Silver Cross – wyjątkowe wózki specjalnie dla Ciebie i dla Twojego dziecka.

Edycje specjalne

Edycja specjalna Tranquil cechuje się wyjątkowymi, teksturowanymi tkaninami, które wyglądają elegancko i stylowo. Spokojna, neutralna kolorystyka wózka wskazuje na najwyższy poziom kunsztu i luksusu. Wysokiej jakości materiały, eleganckie detale i piękna rama srebrnym kolorze to właśnie Special Edition Tranquil.

Edycje specjalne

To edycja specjalna wózków Silver Cross stworzona z wysokiej jakości materiałów, wykonana z dbałością o każdy detal. Wyróżnia ją piękna rama w odcieniu szampana. Edycja specjalna Timeless cechuje się wyjątkowymi, teksturowanymi tkaninami. Spokojna, neutralna kolorystyka wózka wskazuje na najwyższy poziom kunsztu i luksusu.

Edycje specjalne

Expedition to połączenie luksusowego materiału najwyższej jakości w odcieniach ciepłego brązu z połyskliwą, brązową ramą. Ekskluzywne wykończenie wózka stanowią rączka i barierka pokryta kakaową ekoskórą z wytłoczonym logo Silver Cross.

Edycje specjalne

Edycja Henley powstała z miłości do tradycji jeździectwa. Wózki z tej kolekcji charakteryzuje ponadczasowa klasyka i elegancja. Luksusowe, najwyższej jakości tkaniny i dbałość o nawet najmniejsze szczegóły sprawiają, że wózek wygląda wyjątkowo elegancko.

Edycje specjalne

Projektanci Special Edition Eton Grey inspiracje czerpali z najwyższej jakości brytyjskiego krawiectwa. Elegancki, czarny, błyszczący stelaż i wysokiej jakości satynowy szary materiał to właśnie Eton Grey. Daszek, wewnątrz pokryty jest wysokiej jakości diamentowym pikowaniem. Miękka, dwustronna, futrzana wkładka na siedzisko spacerowe dopełnia całość.

Edycje specjalne
Edycje specjalne